piątek, 22 sierpnia 2014

Szydełkowe kwiaty

Uśmiechnij się! Uśmiechnij!
Ot, tak... Na powitanie dnia,
bo uśmiech, nawet malutki,
cudowną moc w sobie ma.







Życzę miłego dnia.
Serdecznie pozdrawiam.
Uśmiechy zostawiam :)

poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Paczłorki

Uczę się paczłorków
 Moje łapki do garnków
 przykrycie na mały okrągły stolik
 jasiek
z tego też powstanie jasiek ale jeszcze nieskończony .
Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam cieplutko:-)

sobota, 16 sierpnia 2014

Czas dla młodych

Witam wszystkich po baaardzo długiej przerwie,musiałam troszkę zwolnić tempo, trochę się wyciszyć.
Dużo czasu poświęciłam sobie,rodzinie.Ten post chciałam dedykować mojej wnuczce Patrycji która trochę maluje i w przyszłości chciałaby zostać projektantką.

A to kilka projektów uratowanych z kosza

















Uratowanych z kosza bo Patrycja ma niskie poczucie wartości i projekty te przeznaczone były do wyrzucenia,sporo czasu zajęło mi przekonanie jej że warto je zatrzymać.
Ten rysunek stworzony dla mnie.





Kilka nowszych prac które trafiły do mnie


   "Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,

    W każdym życzliwym słowie,

    I przyjaznym geście,

    W każdym pomocnym czynie.

    Kawałek raju jest w każdym sercu,

    Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.

    W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.

    Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,

    Jak klucz do raju."

— Phil Bosmans


Zapraszam do odwiedzin,pozdrawiam i buziaki zostawiam:)))

wtorek, 31 grudnia 2013

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku 2014
z marzeniami o które warto walczyć,
z radościami którymi warto się dzielić,
z przyjaciółmi z którymi warto być i
z nadzieją bez której nie da się żyć!

Niech na co dzień, nie od święta,
gęba będzie uśmiechnięta.
Niech też zdrowie tęgie będzie
i kasiory niech przybędzie.
Niechaj łaski płyną z nieba,
tyle ile będzie trzeba.
Do Siego Roku!

niedziela, 22 grudnia 2013

Najsereczniejsze życzenia



Rok się już kończy,
rok się zaczyna,
otwórzmy więc nową butelkę wina
i razem wypijmy
za nasze zdrowie,
aż się zakręci nam
troszeczkę w głowie.
Szampańskiej zabawy,
szalonych chwil,
udanego Sylwestra i
Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Serdecznie pozdrawiam,buziaki zostawiam i zapraszam.

środa, 18 grudnia 2013

Papierowe anioły

Witam po długiej przerwie.Jakoś nie mogę się zebrać żeby wstawić zdjęcia tego co zrobiłam.
Miał być zastęp aniołów a udało mi się wstawić jedno zdjęcie,reszta zdjęć w późniejszym terminie.
youtube.com/watch?v=65enc17fOuo z tego filmiku łatwo zrobić aniołki








Nie próżnowałam przez ten czas,zrobiłam sporo bransoletek, naszyjników różnymi metodami między innymi kumichino

Zrobiłam kilka bombek metodą temarii i kilka bałwanków
I to czego nie udało mi się dokończyć to obrus o średnicy 2 metrów.

  W tak piękny, jak dziś dzionek,
    Moc moich pozdrowionek.
    Wszystkie marzenia niech
     zawsze się spełniają,
     i niech towarzyszy Wam                                                                                                                          radość życia,
     by każdy nowy dzień
   Prawdziwie Was zachwycał,

Zapraszam do oglądania i pozdrawiam wszystkich gorąco:)


środa, 18 września 2013

Forum kobiet ziemi Częstochowskiej

Dawno tu nie zaglądałam ale tak jakoś czas przecieka mi między palcami.Praca idzie mi wolniej niż zwykle



To prace które udało mi się wystawić na Czwartym forum kobiet ziemi Częstochowskiej.
Cieplutko pozdrawiam wszystkich tu zaglądających