To teraz trochę jajcarsko.
Zrobiłam pojemniczki na jaka z papierowej wikliny.
Kolorki trochę przekłamane, ten drugi w środku jest żółty a ten u góry jest trochę jaśniejszy.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających,dziękuję za pozostawione wpisy.
Buziaki zostawiam:)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą papierowa wiklina. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą papierowa wiklina. Pokaż wszystkie posty
środa, 24 września 2014
piątek, 3 sierpnia 2012
Dama w kapeluszu
Następne" K2 "pokonane
niedziela, 24 czerwca 2012
Pięćdziesiątka na pięćdziesiątkę
Znów będę was zanudzać moją plątaniną papierków.Wyplatanie tego koszyka zajęło mi sporo czasu dla tego że miał on służyć jako prezent dla jubilata ale też dla tego że chciałam zrobić zdjęcia i je opisać.Dno i część przykrycia zrobiona jest splotem takim jak dywanik ze sznurka we wcześniejszym poście.
Tak wygląda gotowy koszyk a opis tutaj
Witam serdecznie nowych obserwatorów i dziękuję wszystkim że do mnie wpadacie,za kilka dni podzielę się z wami nowym pomysłem na malowanie obrazów.Pozdrawiam cieplutko.
Tak wygląda gotowy koszyk a opis tutaj
Witam serdecznie nowych obserwatorów i dziękuję wszystkim że do mnie wpadacie,za kilka dni podzielę się z wami nowym pomysłem na malowanie obrazów.Pozdrawiam cieplutko.
sobota, 5 maja 2012
Wyplatanki
Pięknie zakwitł mój ulubiony tulipan,aż miło było posiedzieć i wyplatać.Powstały takie oto kosze.
Wyplatać można ze wszystkiego,zużytkowałam sznurek który gdzieś tam zalegał i zrobiłam przykrycie na stołek który nie może doczekać się renowacji.
Tutaj zrobiłam dywanik też ze sznurka
Kolejne etapy powstawania dywanika.
A tu już gotowy.
Miło mi powitać nowych obserwatorów.Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam cieplutko.
Wyplatać można ze wszystkiego,zużytkowałam sznurek który gdzieś tam zalegał i zrobiłam przykrycie na stołek który nie może doczekać się renowacji.
Tutaj zrobiłam dywanik też ze sznurka
Kolejne etapy powstawania dywanika.
A tu już gotowy.
Miło mi powitać nowych obserwatorów.Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam cieplutko.
Subskrybuj:
Posty (Atom)



















