Pokazywanie postów oznaczonych etykietą papierowa wiklina. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą papierowa wiklina. Pokaż wszystkie posty

środa, 24 września 2014

Koszyki na jajka

To teraz trochę jajcarsko.
Zrobiłam pojemniczki na jaka z papierowej wikliny.

Kolorki trochę przekłamane, ten drugi w środku jest żółty a ten u góry jest trochę jaśniejszy.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających,dziękuję za pozostawione wpisy.
Buziaki zostawiam:)

piątek, 3 sierpnia 2012

Dama w kapeluszu

Następne" K2 "pokonane








 Witam  wszystkich odwiedzających a szczególnie nowych obserwatorów.Dziękuję serdecznie za pozostawione komentarze które mobilizują mnie do dalszej pracy.Dobra pogoda nie sprzyja siedzeniu przed komputerem więc rzadko tu bywam .Pozdrawiam cieplutko:)








niedziela, 24 czerwca 2012

Pięćdziesiątka na pięćdziesiątkę

Znów będę was zanudzać moją plątaniną papierków.Wyplatanie tego koszyka zajęło mi sporo czasu dla tego że miał on służyć jako prezent dla jubilata ale też dla tego że chciałam zrobić zdjęcia i je opisać.Dno i część przykrycia zrobiona jest splotem takim jak dywanik ze sznurka we wcześniejszym poście.
Tak wygląda gotowy koszyk a opis      tutaj  
Witam serdecznie nowych obserwatorów i dziękuję wszystkim że do mnie wpadacie,za kilka dni podzielę się z wami nowym pomysłem na malowanie obrazów.Pozdrawiam cieplutko.

sobota, 5 maja 2012

Wyplatanki

Pięknie zakwitł mój ulubiony tulipan,aż miło było posiedzieć i wyplatać.Powstały takie oto kosze.


 Wyplatać można ze wszystkiego,zużytkowałam sznurek który gdzieś tam zalegał i zrobiłam przykrycie na stołek który nie może doczekać się renowacji.
 Tutaj zrobiłam dywanik  też ze sznurka
 Kolejne etapy powstawania dywanika.
 A tu już gotowy.
Miło mi powitać nowych obserwatorów.Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam cieplutko.